Benefičný koncert na pomoc nemeckým bankárom

Autor: Tomáš Teicher | 17.8.2011 o 20:35 | (upravené 17.8.2011 o 22:09) Karma článku: 10,74 | Prečítané:  1637x

Nemecké a francúzske banky majú problém. Požičali peniaze zadĺženým krajinám a teraz prišli o svoje vklady. Každý dobrý človek sa na to nemôže pozerať a preto chce pomôcť tým, ktorý to najviac potrebujú. Momentálne potrebujú vašu pomoc nemeckí bankári.

Problém sa týka aj vás. Ak máte v sebe ešte troška citu, obetujete niečo zo svojho pohodlia a finančne podporíte skleslých bankárov. Koľkí z vás sa už ocitli v núdzi? Koľkým z vás hrozí krach? Viete dobre, že ak vám nevyjde podnikanie, banky sú tu vždy pre vás a pomôžu vám v núdzi. Nepozerajú na to, či máte z čoho pôžičku zaplatiť, či máte čím ručiť. Nevezmú vám dom ako zábezpeku, keby ste sa dostali náhodou do insolventnosti. Áno, takto by sa k vám určite zachovali banky. A teraz žiadajú banky to isté od vás!

Ak nemáte srdce z kameňa, určite teraz prežívate súcit s chudákmi bankármi, ktorí v najväčšej biede prespávajú v kalužiach a blate kdesi pod mostami a na perifériách slumov a opustených fabrík.

Je čas finančne prispieť na život tým najbiednejším. Je čas pomôcť Grécku. Tým že mu požičiame peniaze z Eurovalu, zachránime nemecké a francúzske banky pred stratom zisku. Spomeňme si, ako sa obetovali tí čo požičali peniaze Grécku. Vedeli, že Grécku treba pomôcť. A keď mu nikto nechcel požičať, tieto banky mu vtedy pomohli pôžičkou s 20 percentným úrokom. Kiež by sme mali viac takýchto sociálne cítiacich bánk!

Ako môže dobrý človek pomôcť nemeckým bankárom

Je niekoľko spôsobov, ako môžete pomôcť:

Poslať hotovosť - na číslo účtu ľubovoľnému bankárovi v Európskej únii.

Odpracovať časť dlhu - zamestnaní ľudia by mohli napríklad ostávať v práci o polhodinu dlhšie - zarobené peniaze by išli automaticky na sanáciu strát biednych bánk - vieme dobre, že keď skrachuje živnostník, bankári urobia to isté.

Pripraviť si kultúrne vystúpenie a prísť na koncert - týka sa to najmä celebrít. Navrhujem zorganizovať benefičný koncert na pomoc našim chudákom bankárom. Na začiatku by mohli deti z chudobných rodín zaspievať pesničku od Michaela Jacksona "We are the world". Peniaze, ktoré utŕžia, nasypú ujom bankárom do starého zaplátaného vrecúška na nohaviciach. A keď všetko dobre dopadne, všetci si spolu zaspievame "We are the champions".


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako mení transplantácia srdca vnímanie okolitého sveta

Transplantácia orgánov sa ukazuje ako otázka niekoľkých rokov. Vhodné srdce pre Jana Škrlanta sa však našlo už po šiestich týždňoch.

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

SVET

Macron našiel spojencov na európsku revolúciu aj na Slovensku

Pri plánoch sa nemôže úplne spoľahnúť na podporu Nemecka.


Už ste čítali?